HER İHTİYACA UYGUN ÇEŞİTLİ YARATICI HİZMETLER SUNUYORUZ

Başlangıç

Çalışmalarımıza başlamadan önce müşterilerimiz ile tanışır, ön görüşmelerimizi yapar, gerekli bütün bilgileri ediniriz. Bu süreçlerde sizleri gerek tesislerimize davet ederek gerek sizi yerlerinizde ziyaret ederek markanızı tanırız. Kimliğinizi, üretimlerinizi, hizmetlerinizi ve hedeflerinizi öğrenir, sizleri tanıtım çalışmalarınızda en doğru şekilde yansıtmak adına toplantılarımızı ve beyin fırtınalarımızı birlikte yaparız. Yol haritamızı belirlemek adına bu adımlara önem veriyoruz. Sizi ne kadar iyi tanırsak hedeflerimize o kadar doğru şekilde erişebileceğimize inanıyoruz.

Revize

Bu aşamada birlikte meydana getireceğimiz projelerde interaktif bir şekilde, katkılarınızla ilerlemek adına sizlere öncelikle size özel hazırlanacak olan tasarımların şablonlarını gönderiyoruz. İşlemlerimizin hem verimli hem de hızlı ilerlemesi adına taslak onayları alarak ilerlemeyi tercih ediyoruz. Taslak onayları sonrasında projelerimize devam ediyor, attığımız temellerin üzerinde etkili bir şekilde ilerliyoruz. Her adımla sizlerle iletişime geçiyor, revizeniz varsa çok geçmeden müdahale ediyor, ilerleyişimizi mümkün olan en geri dönüşsüz şekilde tamamlıyoruz.

Teslim

Ortaya çıkan onaylı projelerimizi bir an önce sizlere ulaştırmak üzere sevkiyat ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Dijital ürünlerinizi çok amaçlı kullanımlara uygun şekilde gerekli formatlar ve kalite standartlarında size ulaştırıyoruz. Basılı ürünlerinizde ise gerek kendi sevkiyat araçlarımızla, gerek taşımacılık şirketleri ile entegre olarak en hızlı ve en güvenilir yollardan tarafınıza ulaştırıyoruz. Bütün bu süreçlerin, ürünleriniz en güzel şekilde sizlere ulaşana kadar takipçisi oluyoruz.